Małymi krokami do celu!

 • Sprzęt do crossfitu

  W naszej ocenie sprzęt fitness powinien być przede wszystkim wygodny, komfortowy i dostosowany do wielogodzinnych treningów. Jego celem jest wspomaganie państwa codziennych ćwiczeń i zapewnienie im większej skuteczności. W naszym asortymencie znajdą państwo urządzenia, które pomogą zatroszczyć się o poszczególne partie mięśni. Zachęcamy do zakupienia zarówno naszych trenażerów, jak i bieżni treningowych. Wszystkie urządzenia przewidują wiele ciekawych programów treningowych, które pozwolą zwiększać efektywność ćwiczeń.

 • Parkour park

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalnych instalacji do trenowania parkour. Park, który planujemy i montujemy cechuje się wyjątkową wytrzymałością na warunki zewnętrzne i Twoje kopniaki. Wykonujemy kompleksowe zestawy wraz z niezbędnym sprzętem do ćwiczeń street workout, który staje się coraz bardziej popularny.

 • Buty siatkarskie

  Jeśli jesteś wielkim fanem dyscypliny sportu, którą uprawiają Bartosz Kurek czy Jakub Jarosz, z pewnością przypadną Ci do gustu dostępne w asortymencie naszej firmy buty siatkarskie. Zapewniają one odpowiednie trzymanie kostki, co zmniejsza ryzyko urazów. Profilowana, wentylowana wkładka gwarantuje niebywałą wygodę noszenia.

 • sprzęt obronny

  Nasza strona internetowa oferuje różnego rodzaju akcesoria survivalowe. Oprócz tego, proponujemy sprzęt obronny. Możesz wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada, czyli m.in. buty, koszulki, a także inne produkty. Wszystkie proponowane artykuły są z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają na długie użytkowanie.