Małymi krokami do celu!

 • Sprzęt do crossfitu

  W naszej ocenie sprzęt fitness powinien być przede wszystkim wygodny, komfortowy i dostosowany do wielogodzinnych treningów. Jego celem jest wspomaganie państwa codziennych ćwiczeń i zapewnienie im większej skuteczności. W naszym asortymencie znajdą państwo urządzenia, które pomogą zatroszczyć się o poszczególne partie mięśni. Zachęcamy do zakupienia zarówno naszych trenażerów, jak i bieżni treningowych. Wszystkie urządzenia przewidują wiele ciekawych programów treningowych, które pozwolą zwiększać efektywność ćwiczeń.

 • Wynajem jachtów Giżycko

  Nie posiadasz uprawnień żeglarza jachtowego, ale pragniesz poczuć przyjemność i niepowtarzalną atmosferę żeglowania? Oferujemy Państwu wynajem jachtów bez patentu z zaprzyjaźnionym z nami sternikiem. W ten sposób każdemu umożliwiamy poznanie niezwykłej mazurskiej przyrody z bliska. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 • Kursy wspinaczkowe

  Ściankę masz już za sobą i teraz chcesz odkryć nowe wrażenia, ruszając w otwarty teren? Organizowane przez nas kursy wspinaczkowe to coś właśnie dla Ciebie! Z naszą doświadczoną kadrą instruktorską bez problemu postawisz pierwszy krok w skałach, ucząc się wszystkiego, co niezbędne, by nowe doświadczenie przeżywać w bezpiecznych warunkach.

 • Sklep militarny

  Jeśli jesteś miłośnikiem survivalu, to doskonale się składa. Nasz sklep militarny oferuje swoim klientom szeroki wybór sprzętu, który przyda się podczas biwaku lub innej wyprawy z dala od cywilizacji. Oferujemy między innymi materace, namioty, hamaki, saperki, a także pistolety hukowe i gazowe, które doskonale sprawdzą się jako forma samoobrony.

 • piłki do suchego basenu

  Nasze produkty skierowane są do przedszkoli, szkół i parków trampolin, ale też do klientów indywidualnych. Oferujemy plastikowe piłki do suchego basenu - wszystkie z odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa. Kolorowe kulki przeznaczone są m.in. do domowych pływalni, parków rozrywki i na place zabaw. Można je również wykorzystywać w labiryntach dla dzieci czy salach gier.