Małymi krokami do celu!

 • Sprzęt do crossfitu

  W naszej ocenie sprzęt fitness powinien być przede wszystkim wygodny, komfortowy i dostosowany do wielogodzinnych treningów. Jego celem jest wspomaganie państwa codziennych ćwiczeń i zapewnienie im większej skuteczności. W naszym asortymencie znajdą państwo urządzenia, które pomogą zatroszczyć się o poszczególne partie mięśni. Zachęcamy do zakupienia zarówno naszych trenażerów, jak i bieżni treningowych. Wszystkie urządzenia przewidują wiele ciekawych programów treningowych, które pozwolą zwiększać efektywność ćwiczeń.

 • Parkour park

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalnych instalacji do trenowania parkour. Park, który planujemy i montujemy cechuje się wyjątkową wytrzymałością na warunki zewnętrzne i Twoje kopniaki. Wykonujemy kompleksowe zestawy wraz z niezbędnym sprzętem do ćwiczeń street workout, który staje się coraz bardziej popularny.

 • sprzęt obronny

  Nasza strona internetowa oferuje różnego rodzaju akcesoria survivalowe. Oprócz tego, proponujemy sprzęt obronny. Możesz wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada, czyli m.in. buty, koszulki, a także inne produkty. Wszystkie proponowane artykuły są z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają na długie użytkowanie.

 • Internetowy sklep rowerowy

  Nasz internetowy sklep rowerowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które są miłośnikami kolarstwa. Nasza oferta to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które bez konieczności wychodzenia z domu chcą dokonać satysfakcjonujących zakupów. Proponujemy najlepsze rozwiązania, jednocześnie w bardzo korzystnych cenach. Czekamy na złożenie zamówienia właśnie przez Ciebie!

 • Gumy mini band

  Firma prowadzi sprzedaż akcesoriów treningowych, pomagających w codziennych ćwiczeniach w domu lub na siłowni. Gumy mini band to sprzęt stawiający mięśniom opór. Dzięki temu ćwiczenia stają się bardziej efektywne i przynoszą doskonałe rezultaty, zwłaszcza w obszarze mięśni nóg i pośladków. Akcesoria dostępne są w różnych kolorach i stopniach oporu.

 • Wynajem jachtów Giżycko

  Nie posiadasz uprawnień żeglarza jachtowego, ale pragniesz poczuć przyjemność i niepowtarzalną atmosferę żeglowania? Oferujemy Państwu wynajem jachtów bez patentu z zaprzyjaźnionym z nami sternikiem. W ten sposób każdemu umożliwiamy poznanie niezwykłej mazurskiej przyrody z bliska. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.