Małymi krokami do celu!

 • Sprzęt do crossfitu

  W naszej ocenie sprzęt fitness powinien być przede wszystkim wygodny, komfortowy i dostosowany do wielogodzinnych treningów. Jego celem jest wspomaganie państwa codziennych ćwiczeń i zapewnienie im większej skuteczności. W naszym asortymencie znajdą państwo urządzenia, które pomogą zatroszczyć się o poszczególne partie mięśni. Zachęcamy do zakupienia zarówno naszych trenażerów, jak i bieżni treningowych. Wszystkie urządzenia przewidują wiele ciekawych programów treningowych, które pozwolą zwiększać efektywność ćwiczeń.

 • Wentylki rowerowe

  Wprawienie kolarze, jak i laicy wiedzą że odpowiedni sprzęt jest kluczem do przeżycia niezapomnianej przygody. W naszym sklepie znajdziesz m.in. wentylki rowerowe. Sprzęt ten pomaga zatrzymać powietrze w kole podczas napompowywania. W asortymencie mamy również inne kolarskie akcesoria - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • Pokrowiec na kajak

  Jeśli lubisz spędzać aktywnie czas i kupujesz sprzęt sportowy, zapewne chcesz, aby jak najdłużej był on utrzymany w dobrym stanie. W takim przypadku pomóc Ci może np. pokrowiec na kajak dostępny w naszej ofercie. Jest on bardzo elastyczny, wodoodporny, a dodatkowo amortyzuje wszystkie ewentualne uderzenia.

 • Sprzęt do ćwiczeń siłowych

  W naszym internetowym Sklepie Sportowym zamówicie Państwo doskonały sprzęt do ćwiczeń siłowych oraz cardio w przystępnych cenach. Sprzedajemy różnorodne urządzenia idealne do treningów w domowym zaciszu, jak i te bardziej wytrzymałe i zaawansowane, dedykowane profesjonalnym klubom fitness bądź siłowniom.