Małymi krokami do celu!

 • Sprzęt do crossfitu

  W naszej ocenie sprzęt fitness powinien być przede wszystkim wygodny, komfortowy i dostosowany do wielogodzinnych treningów. Jego celem jest wspomaganie państwa codziennych ćwiczeń i zapewnienie im większej skuteczności. W naszym asortymencie znajdą państwo urządzenia, które pomogą zatroszczyć się o poszczególne partie mięśni. Zachęcamy do zakupienia zarówno naszych trenażerów, jak i bieżni treningowych. Wszystkie urządzenia przewidują wiele ciekawych programów treningowych, które pozwolą zwiększać efektywność ćwiczeń.

 • Kursy wspinaczkowe

  Ściankę masz już za sobą i teraz chcesz odkryć nowe wrażenia, ruszając w otwarty teren? Organizowane przez nas kursy wspinaczkowe to coś właśnie dla Ciebie! Z naszą doświadczoną kadrą instruktorską bez problemu postawisz pierwszy krok w skałach, ucząc się wszystkiego, co niezbędne, by nowe doświadczenie przeżywać w bezpiecznych warunkach.

 • Sklep militarny

  Jeśli jesteś miłośnikiem survivalu, to doskonale się składa. Nasz sklep militarny oferuje swoim klientom szeroki wybór sprzętu, który przyda się podczas biwaku lub innej wyprawy z dala od cywilizacji. Oferujemy między innymi materace, namioty, hamaki, saperki, a także pistolety hukowe i gazowe, które doskonale sprawdzą się jako forma samoobrony.

 • piłki do suchego basenu

  Nasze produkty skierowane są do przedszkoli, szkół i parków trampolin, ale też do klientów indywidualnych. Oferujemy plastikowe piłki do suchego basenu - wszystkie z odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa. Kolorowe kulki przeznaczone są m.in. do domowych pływalni, parków rozrywki i na place zabaw. Można je również wykorzystywać w labiryntach dla dzieci czy salach gier.

 • Wentylki rowerowe

  Wprawienie kolarze, jak i laicy wiedzą że odpowiedni sprzęt jest kluczem do przeżycia niezapomnianej przygody. W naszym sklepie znajdziesz m.in. wentylki rowerowe. Sprzęt ten pomaga zatrzymać powietrze w kole podczas napompowywania. W asortymencie mamy również inne kolarskie akcesoria - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • Koszulka kolarska

  Komfort i swoboda ruchów to niezwykle ważne elementy dla każdego rowerzysty. Właśnie dlatego stworzyliśmy ubrania takie jak koszulka kolarska lub spodenki, które idealnie dopasują się do Twojego ciała! Zapewnią wygodę podczas jazdy i idealnie dopasują się do Twojego ciała. Zostały wykonane z miękkiej dzianiny przepuszczającej wilgoć.

 • Kolorowe pasy

  O tym niezbędnym akcesorium każdego stroju do przeróżnych sztuk walki wielu słyszało pewnie nie raz. Kolorowe pasy mają jednak większe znaczenie niż tylko różnicę w swojej barwie. Każdy z nich informuje bowiem o zdobytym stopniu oraz zaawansowaniu umiejętności, w jakich posiadaniu jest jego właściciel.