Małymi krokami do celu!

 • Sprzęt do crossfitu

  W naszej ocenie sprzęt fitness powinien być przede wszystkim wygodny, komfortowy i dostosowany do wielogodzinnych treningów. Jego celem jest wspomaganie państwa codziennych ćwiczeń i zapewnienie im większej skuteczności. W naszym asortymencie znajdą państwo urządzenia, które pomogą zatroszczyć się o poszczególne partie mięśni. Zachęcamy do zakupienia zarówno naszych trenażerów, jak i bieżni treningowych. Wszystkie urządzenia przewidują wiele ciekawych programów treningowych, które pozwolą zwiększać efektywność ćwiczeń.

 • Parkour park

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalnych instalacji do trenowania parkour. Park, który planujemy i montujemy cechuje się wyjątkową wytrzymałością na warunki zewnętrzne i Twoje kopniaki. Wykonujemy kompleksowe zestawy wraz z niezbędnym sprzętem do ćwiczeń street workout, który staje się coraz bardziej popularny.

 • sprzęt obronny

  Nasza strona internetowa oferuje różnego rodzaju akcesoria survivalowe. Oprócz tego, proponujemy sprzęt obronny. Możesz wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada, czyli m.in. buty, koszulki, a także inne produkty. Wszystkie proponowane artykuły są z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają na długie użytkowanie.

 • Internetowy sklep rowerowy

  Nasz internetowy sklep rowerowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które są miłośnikami kolarstwa. Nasza oferta to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które bez konieczności wychodzenia z domu chcą dokonać satysfakcjonujących zakupów. Proponujemy najlepsze rozwiązania, jednocześnie w bardzo korzystnych cenach. Czekamy na złożenie zamówienia właśnie przez Ciebie!

 • Gumy mini band

  Firma prowadzi sprzedaż akcesoriów treningowych, pomagających w codziennych ćwiczeniach w domu lub na siłowni. Gumy mini band to sprzęt stawiający mięśniom opór. Dzięki temu ćwiczenia stają się bardziej efektywne i przynoszą doskonałe rezultaty, zwłaszcza w obszarze mięśni nóg i pośladków. Akcesoria dostępne są w różnych kolorach i stopniach oporu.

 • Wynajem jachtów Giżycko

  Nie posiadasz uprawnień żeglarza jachtowego, ale pragniesz poczuć przyjemność i niepowtarzalną atmosferę żeglowania? Oferujemy Państwu wynajem jachtów bez patentu z zaprzyjaźnionym z nami sternikiem. W ten sposób każdemu umożliwiamy poznanie niezwykłej mazurskiej przyrody z bliska. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 • Turystyka i rekreacja

  Przed każdym letnim wyjazdem rodzinnym warto sprawdzić, czy posiadamy potrzebne wyposażenie. Jeżeli nie, w dziale turystyka i rekreacja można zakupić namiot, akcesoria trekkingowe, materace i śpiwory. Nie można zapomnieć o bardzo praktycznych detalach, takich jak np. latarki i okulary przeciwsłoneczne.

 • nba wiadomości

  Wiemy, jak bardzo ci zależy na tym, żeby wiedzieć wszystko zarówno o tym, co zdarzyło się w świecie sportowym. Z tego powodu na naszym internetowym portalu informacyjnym znajdziesz najnowsze wiadomości NBA. Przekazywane przez nas informacje dotyczą kwestii składów drużyn, decyzji podejmowanych przez trenerów czy wyników meczów. Odwiedzaj nas codziennie, by mieć pewność, że jesteś na bieżąco.

 • Kursy wspinaczkowe

  Ściankę masz już za sobą i teraz chcesz odkryć nowe wrażenia, ruszając w otwarty teren? Organizowane przez nas kursy wspinaczkowe to coś właśnie dla Ciebie! Z naszą doświadczoną kadrą instruktorską bez problemu postawisz pierwszy krok w skałach, ucząc się wszystkiego, co niezbędne, by nowe doświadczenie przeżywać w bezpiecznych warunkach.

 • Sklep militarny

  Jeśli jesteś miłośnikiem survivalu, to doskonale się składa. Nasz sklep militarny oferuje swoim klientom szeroki wybór sprzętu, który przyda się podczas biwaku lub innej wyprawy z dala od cywilizacji. Oferujemy między innymi materace, namioty, hamaki, saperki, a także pistolety hukowe i gazowe, które doskonale sprawdzą się jako forma samoobrony.