Małymi krokami do celu!

 • Usługi rachunkowe

  Zarówno duże firmy jak i mniejsze, jednoosobowe przedsiębiorstwa, które potrzebują wsparcia z zakresu księgowości mogą zwrócić się o pomoc do naszego biura we Wrocławiu. Oferowane przez nas usługi rachunkowe obejmują między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, obsługę kadr i płac oraz bieżące doradztwo.

 • kantory stargard

  W Szczecinie funkcjonują liczne kantory. Stargard to okolica, w którek znajduje się również nasz kantor, jeden z najdłużej działających kantorów wymiany walut w mieście. Tradycja i atrakcyjna oferta to nasze atuty. Zawsze bieżące kursy walut, a także znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania!

 • Sprzedam spółkę

  Kilka lat temu przedsiębiorcy na takie rozwiązanie spoglądali z nieufnością. Obecnie jednak nasza oferta "sprzedam spółkę" jest w pełni bezpieczną transakcją biznesową. Nasze podmioty posiadają pełną osobowość prawną, numery KRS, NIP i REGON. Ponadto wraz z zakupem otrzymują Państwo notarialne potwierdzenie, iż spółka nie jest dłużnikiem żadnego innego podmiotu i nie posiada absolutnie żadnych zaległości finansowych. Rozwiązanie oferowane przez firmę Beger znacznie przyspieszyło dynamikę polskiego rynku kapitałowego.

 • kancelaria podatkowa

  Poszukujesz biura, które w sposób prosty i przede wszystkim przejrzysty zajmie się Twoimi świadczeniami? Nasza ulokowana w Warszawie kancelaria podatkowa skutecznie zajmie się odprowadzonymi przez Ciebie składkami. Zadbamy nie tylko o ich poprawność, ale również o odpowiednie ilości i poprawność dokumentacji.

 • Kancelaria prawna Warszawa

  Nasze usługi dedykowane są przedsiębiorstwom i osobom prywatnym, które są dotknięte kryzysem finansowym i potrzebują doradztwa, które pomoże im w legalny sposób pracować nad ich sytuacją. Kancelaria prawna w Warszawie, którą prowadzimy specjalizuje się obsłudze postępowań rekrutacyjnych i upadłościowych.

 • Oznakowanie CE

  Polityka Unii Europejskiej opiera się na zapewnieniu konsumentowi wysokiej jakości produktów, spełniających często wyśrubowane normy. Oznakowanie CE jest potwierdzeniem wypełnienia wszystkich zaleceń dotyczących bezpieczeństwa, zdrowia czy też ochrony środowiska. Powinno znaleźć się na wyrobach medycznych, dźwigach, domowych chłodziarkach i zamrażarkach, urządzeniach medycznych, maszynach oraz wielu innych towarach. Szczegółowe informacje znajdziecie w naszym kursie dotyczącym znaku CE.