Małymi krokami do celu!

 • Producent mebli Kraków

  Nasza krakowska firma zajmuje się sprzedażą wyposażenia wnętrz już od 1995 roku. Jesteśmy producentem mebli, który oferuje nie tylko funkcjonalne łóżka sypialniane oraz meblościanki do salonu. Polecamy również przydatne lady biurowe oraz akcesoria przedszkolne, na przykład szatnie, regały oraz komody.

 • Usługi rachunkowe

  Zarówno duże firmy jak i mniejsze, jednoosobowe przedsiębiorstwa, które potrzebują wsparcia z zakresu księgowości mogą zwrócić się o pomoc do naszego biura we Wrocławiu. Oferowane przez nas usługi rachunkowe obejmują między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, obsługę kadr i płac oraz bieżące doradztwo.

 • kantory stargard

  W Szczecinie funkcjonują liczne kantory. Stargard to okolica, w którek znajduje się również nasz kantor, jeden z najdłużej działających kantorów wymiany walut w mieście. Tradycja i atrakcyjna oferta to nasze atuty. Zawsze bieżące kursy walut, a także znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania!

 • agencja pracy Poznań

  Szukasz usług osób doświadczonych i doskonale orientujących się w aktualnych warunkach panujących na rynku? Jeśli tak, to agencja pracy tymczasowej Grupa Progres z Poznania jest firmą, które szukasz. Dzięki nim, w zależności od aktualnych potrzeb twojego przedsiębiorstwa, będziesz mógł zwiększać zatrudnienie.

 • system dla prawników

  Specjalne oprogramowanie dla kancelarii jest takim rozwiązaniem, które pomaga w pracy nie tylko adwokatom. System dla prawników pozwala także ich klientom na czynne uczestniczenie w prowadzonej sprawie. Aplikacja do zarządzania ułatwi im bieżący dostęp do dokumentów, może też zawierać grafik spotkań czy rozpraw.

 • Kopertownica

  Zastanawiasz się, czym jest kopertownica i czy naprawdę Twoja firma nie może się bez niej obyć? Otóż jest to urządzenie służące do składania dokumentów różnego rodzaju, które następnie pakuje je w papier pocztowy i zakleja. Zaopatrując się w taką maszynę w naszym sklepie, zyskasz pewność, że wszystkie życzenia i listy zostaną nadane w elegancki sposób.

 • Usługi księgowe Bydgoszcz

  Oferujemy naszym klientom rzetelne i profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Od lat prowadzimy usługi księgowe. Bydgoszcz to miejsce naszego działania. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Reprezentujemy przed organami administracyjnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

 • Sprzedam spółkę

  Kilka lat temu przedsiębiorcy na takie rozwiązanie spoglądali z nieufnością. Obecnie jednak nasza oferta "sprzedam spółkę" jest w pełni bezpieczną transakcją biznesową. Nasze podmioty posiadają pełną osobowość prawną, numery KRS, NIP i REGON. Ponadto wraz z zakupem otrzymują Państwo notarialne potwierdzenie, iż spółka nie jest dłużnikiem żadnego innego podmiotu i nie posiada absolutnie żadnych zaległości finansowych. Rozwiązanie oferowane przez firmę Beger znacznie przyspieszyło dynamikę polskiego rynku kapitałowego.

 • kancelaria podatkowa

  Poszukujesz biura, które w sposób prosty i przede wszystkim przejrzysty zajmie się Twoimi świadczeniami? Nasza ulokowana w Warszawie kancelaria podatkowa skutecznie zajmie się odprowadzonymi przez Ciebie składkami. Zadbamy nie tylko o ich poprawność, ale również o odpowiednie ilości i poprawność dokumentacji.

 • Kancelaria prawna Warszawa

  Nasze usługi dedykowane są przedsiębiorstwom i osobom prywatnym, które są dotknięte kryzysem finansowym i potrzebują doradztwa, które pomoże im w legalny sposób pracować nad ich sytuacją. Kancelaria prawna w Warszawie, którą prowadzimy specjalizuje się obsłudze postępowań rekrutacyjnych i upadłościowych.