Małymi krokami do celu!

 • Administracja wspólnot mieszkaniowych Warszawa

  Odpowiednia obsługa lokalu przy administrowaniu nim jest niezwykle istotna dla wszystkich mieszkańców. Zarządzanie nieruchomościami, jakie oferujemy Państwu w zakresie usług firmy K.O.N. Profes s. c., skupia się nie tylko na pilnowaniu formalności, ale też trosce o wszelkie kwestie finansowe i porządkowo-techniczne.

 • Konfekcjonowanie produktów

  Można wybrać również folie przezroczystą. Najczęściej folie opakowaniowe posiadają nadruk z logo i nazwą firmy. Folie opakowaniowe pozwalają na konfekcjonowanie, jako że bardzo często mają kontakt z produktami spożywczymi, muszą więc spełniać pewne odgórnie ustalone normy. Nasza firma oferuje również montaż, transport i konfekcjonowanie produktów. Zapraszamy!

 • Producent mebli Kraków

  Nasza krakowska firma zajmuje się sprzedażą wyposażenia wnętrz już od 1995 roku. Jesteśmy producentem mebli, który oferuje nie tylko funkcjonalne łóżka sypialniane oraz meblościanki do salonu. Polecamy również przydatne lady biurowe oraz akcesoria przedszkolne, na przykład szatnie, regały oraz komody.

 • Wirtualny adres Warszawa

  Jedną z realizowanych przez nas usług jest tzw. wirtualny adres. Dzięki niemu będą Państwo mogli zarejestrować swoją działalność w Warszawie. Jest to ogromne wsparcie logistyczne - przede wszystkim dla początkujących przedsiębiorstw bądź rozwijających się sklepów i firm internetowych, nieposiadających własnych biur czy placówek.

 • Sprzątanie po budowie

  Odświeżenie mieszkania przydaje się raz na jakiś czas, jednak remont często pozostawia po sobie bałagan. Nasza firma oferuje jednorazowe usługi interwencyjne w skład których wchodzi sprzątanie po budowie czy pracach renowacyjnych. Szybko i sprawnie usuwamy zabrudzenia z zaschniętych farb i lakierów, pył i kurz oraz pozostawione resztki materiałów.

 • Obsługa konferencji Warszawa

  Specjalizujemy się w całościowej organizacji różnorodnych wydarzeń, odbywających się na terenie Warszawy i okolic. W zakres naszych usług wchodzi także obsługa konferencji, która obejmuje kompleksowe wyposażenie sal w niezbędne meble, sprzęt oraz elementy konstrukcyjne, takie jak np. barierki czy poręcze.

 • Biura rachunkowe Łódź

  Rzetelne i profesjonalne doradztwo podatkowe - to właśnie ono jest jedną z usług realizowanych przez nasze biuro rachunkowe. Dzięki niemu możliwe jest tworzenie wymaganych zestawień rozliczeniowych, jakie kierowane są rok rocznie przez przedsiębiorstwa do Urzędów Skarbowych oraz wskazywanie na nieprawidłowości.

 • Odmowa wypłaty odszkodowania

  Ubezpieczyciel dokładnie rozpatruje wnioski poszkodowanych - często decyzją jest odmowa wypłaty odszkodowania z polisy NWW. Każdy ubezpieczyciel inaczej definiuje nieszczęśliwy wypadek, inne są też warunki przyznania środków. Z negatywną decyzją należy liczyć się n.in. w sytuacji, gdy poszkodowany był nietrzeźwy w momencie zdarzenia.

 • Usługi rachunkowe

  Zarówno duże firmy jak i mniejsze, jednoosobowe przedsiębiorstwa, które potrzebują wsparcia z zakresu księgowości mogą zwrócić się o pomoc do naszego biura we Wrocławiu. Oferowane przez nas usługi rachunkowe obejmują między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, obsługę kadr i płac oraz bieżące doradztwo.

 • Obsługa kadrowa Wrocław

  Usługi naszego biura rachunkowego kierowane są przede wszystkim do firm o różnej formie prawnej. Nasi doświadczeni oraz odpowiednio wykwalifikowani specjaliści zajmują się zarówno prowadzeniem ksiąg rachunkowych, jak i obsługą kadrową, w ramach której prowadzą akta pracownicze, wystawiają świadectwa pracy, a także rozliczają zatrudnione osoby w US i ZUS. Poza tym oferujemy również profesjonalne doradztwo z zakresy zarządzania finansami przedsiębiorstw. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu.