Małymi krokami do celu!

 • Administracja wspólnot mieszkaniowych Warszawa

  Odpowiednia obsługa lokalu przy administrowaniu nim jest niezwykle istotna dla wszystkich mieszkańców. Zarządzanie nieruchomościami, jakie oferujemy Państwu w zakresie usług firmy K.O.N. Profes s. c., skupia się nie tylko na pilnowaniu formalności, ale też trosce o wszelkie kwestie finansowe i porządkowo-techniczne.

 • Producent mebli Kraków

  Nasza krakowska firma zajmuje się sprzedażą wyposażenia wnętrz już od 1995 roku. Jesteśmy producentem mebli, który oferuje nie tylko funkcjonalne łóżka sypialniane oraz meblościanki do salonu. Polecamy również przydatne lady biurowe oraz akcesoria przedszkolne, na przykład szatnie, regały oraz komody.

 • Odmowa wypłaty odszkodowania

  Ubezpieczyciel dokładnie rozpatruje wnioski poszkodowanych - często decyzją jest odmowa wypłaty odszkodowania z polisy NWW. Każdy ubezpieczyciel inaczej definiuje nieszczęśliwy wypadek, inne są też warunki przyznania środków. Z negatywną decyzją należy liczyć się n.in. w sytuacji, gdy poszkodowany był nietrzeźwy w momencie zdarzenia.

 • Usługi rachunkowe

  Zarówno duże firmy jak i mniejsze, jednoosobowe przedsiębiorstwa, które potrzebują wsparcia z zakresu księgowości mogą zwrócić się o pomoc do naszego biura we Wrocławiu. Oferowane przez nas usługi rachunkowe obejmują między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, obsługę kadr i płac oraz bieżące doradztwo.

 • Obsługa kadrowa Wrocław

  Usługi naszego biura rachunkowego kierowane są przede wszystkim do firm o różnej formie prawnej. Nasi doświadczeni oraz odpowiednio wykwalifikowani specjaliści zajmują się zarówno prowadzeniem ksiąg rachunkowych, jak i obsługą kadrową, w ramach której prowadzą akta pracownicze, wystawiają świadectwa pracy, a także rozliczają zatrudnione osoby w US i ZUS. Poza tym oferujemy również profesjonalne doradztwo z zakresy zarządzania finansami przedsiębiorstw. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu.

 • Obsługa kadrowa Poznań

  Przedsiębiorstwo z Poznania świadczy wsparcie, jeśli chodzi o outsourcing - możliwe jest skorzystanie z oferty spółki, podczas gdy nie chcemy organizować działu księgowości i finansów w własnej firmie. Zewnętrzna obsługa kadrowa pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy i pewność, że wszystkie procedury będą przeprowadzane w sposób zgodny z prawem.

 • Rekrutacja z zagranicy

  Proponujemy Państwu proste rozwiązanie problemów ze znalezieniem wykwalifikowanej siły roboczej do swojej firmy, również na stanowiska specjalistyczne. Agencja pracy PWS zajmuje się rekrutacją pracowników z wielu krajów, nie tylko z Polski. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej i zapoznania się z ofertą.

 • kantory stargard

  W Szczecinie funkcjonują liczne kantory. Stargard to okolica, w którek znajduje się również nasz kantor, jeden z najdłużej działających kantorów wymiany walut w mieście. Tradycja i atrakcyjna oferta to nasze atuty. Zawsze bieżące kursy walut, a także znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania!

 • agencja pracy Poznań

  Szukasz usług osób doświadczonych i doskonale orientujących się w aktualnych warunkach panujących na rynku? Jeśli tak, to agencja pracy tymczasowej Grupa Progres z Poznania jest firmą, które szukasz. Dzięki nim, w zależności od aktualnych potrzeb twojego przedsiębiorstwa, będziesz mógł zwiększać zatrudnienie.

 • system dla prawników

  Specjalne oprogramowanie dla kancelarii jest takim rozwiązaniem, które pomaga w pracy nie tylko adwokatom. System dla prawników pozwala także ich klientom na czynne uczestniczenie w prowadzonej sprawie. Aplikacja do zarządzania ułatwi im bieżący dostęp do dokumentów, może też zawierać grafik spotkań czy rozpraw.

 • Program do układania grafiku

  Tworzenie planu, według którego osoby zatrudnione mają przychodzić do pracy jest jednym z trudniejszych zadań. Szczególnie, jeśli Twoja firma liczy ponad dwieście osób. Dobrym wyjściem z tej sytuacji będzie program do układania grafiku, który pomoże Ci dostrzec wszelkie błędy, a także usprawni działania.

 • Kopertownica

  Zastanawiasz się, czym jest kopertownica i czy naprawdę Twoja firma nie może się bez niej obyć? Otóż jest to urządzenie służące do składania dokumentów różnego rodzaju, które następnie pakuje je w papier pocztowy i zakleja. Zaopatrując się w taką maszynę w naszym sklepie, zyskasz pewność, że wszystkie życzenia i listy zostaną nadane w elegancki sposób.

 • Prowadzenie kadr i płac

  Kompleksowe wsparcie, ale także nadzór księgowy realizowany przez doświadczonego specjalistę daje pewność prawidłowości prowadzonej dokumentacji, rozliczeń - a także szybkiego wyłapania i wyeliminowania wszelkich błędów. W zakres usług wchodzi nie tylko pełen outsourcing usług, ale także przygotowanie okresowych sprawozdań finansowych, archiwizacji dokumentacji oraz prowadzenie kadr i płac.

 • Biuro rachunkowe Gdynia

  Szeroki zakres usług prowadzonych przez wykwalifikowaną księgową to skuteczność i pewność prowadzenia księgowości i rachunkowości dla swojej firmy. Jeśli interesuje Cię biuro rachunkowe w Warszawie lub w jej okolicy zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro rachunkowe prowadzi usługi dla klientów dużych i małych firm.

 • Usługi księgowe Bydgoszcz

  Oferujemy naszym klientom rzetelne i profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Od lat prowadzimy usługi księgowe. Bydgoszcz to miejsce naszego działania. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Reprezentujemy przed organami administracyjnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.