Małymi krokami do celu!

 • Producent mebli Kraków

  Nasza krakowska firma zajmuje się sprzedażą wyposażenia wnętrz już od 1995 roku. Jesteśmy producentem mebli, który oferuje nie tylko funkcjonalne łóżka sypialniane oraz meblościanki do salonu. Polecamy również przydatne lady biurowe oraz akcesoria przedszkolne, na przykład szatnie, regały oraz komody.

 • Usługi rachunkowe

  Zarówno duże firmy jak i mniejsze, jednoosobowe przedsiębiorstwa, które potrzebują wsparcia z zakresu księgowości mogą zwrócić się o pomoc do naszego biura we Wrocławiu. Oferowane przez nas usługi rachunkowe obejmują między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, obsługę kadr i płac oraz bieżące doradztwo.

 • Obsługa kadrowa Wrocław

  Usługi naszego biura rachunkowego kierowane są przede wszystkim do firm o różnej formie prawnej. Nasi doświadczeni oraz odpowiednio wykwalifikowani specjaliści zajmują się zarówno prowadzeniem ksiąg rachunkowych, jak i obsługą kadrową, w ramach której prowadzą akta pracownicze, wystawiają świadectwa pracy, a także rozliczają zatrudnione osoby w US i ZUS. Poza tym oferujemy również profesjonalne doradztwo z zakresy zarządzania finansami przedsiębiorstw. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu.

 • Rekrutacja z zagranicy

  Proponujemy Państwu proste rozwiązanie problemów ze znalezieniem wykwalifikowanej siły roboczej do swojej firmy, również na stanowiska specjalistyczne. Agencja pracy PWS zajmuje się rekrutacją pracowników z wielu krajów, nie tylko z Polski. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej i zapoznania się z ofertą.

 • kantory stargard

  W Szczecinie funkcjonują liczne kantory. Stargard to okolica, w którek znajduje się również nasz kantor, jeden z najdłużej działających kantorów wymiany walut w mieście. Tradycja i atrakcyjna oferta to nasze atuty. Zawsze bieżące kursy walut, a także znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania!

 • agencja pracy Poznań

  Szukasz usług osób doświadczonych i doskonale orientujących się w aktualnych warunkach panujących na rynku? Jeśli tak, to agencja pracy tymczasowej Grupa Progres z Poznania jest firmą, które szukasz. Dzięki nim, w zależności od aktualnych potrzeb twojego przedsiębiorstwa, będziesz mógł zwiększać zatrudnienie.

 • system dla prawników

  Specjalne oprogramowanie dla kancelarii jest takim rozwiązaniem, które pomaga w pracy nie tylko adwokatom. System dla prawników pozwala także ich klientom na czynne uczestniczenie w prowadzonej sprawie. Aplikacja do zarządzania ułatwi im bieżący dostęp do dokumentów, może też zawierać grafik spotkań czy rozpraw.

 • Kopertownica

  Zastanawiasz się, czym jest kopertownica i czy naprawdę Twoja firma nie może się bez niej obyć? Otóż jest to urządzenie służące do składania dokumentów różnego rodzaju, które następnie pakuje je w papier pocztowy i zakleja. Zaopatrując się w taką maszynę w naszym sklepie, zyskasz pewność, że wszystkie życzenia i listy zostaną nadane w elegancki sposób.

 • Biuro rachunkowe Gdynia

  Szeroki zakres usług prowadzonych przez wykwalifikowaną księgową to skuteczność i pewność prowadzenia księgowości i rachunkowości dla swojej firmy. Jeśli interesuje Cię biuro rachunkowe w Warszawie lub w jej okolicy zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro rachunkowe prowadzi usługi dla klientów dużych i małych firm.

 • Usługi księgowe Bydgoszcz

  Oferujemy naszym klientom rzetelne i profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Od lat prowadzimy usługi księgowe. Bydgoszcz to miejsce naszego działania. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Reprezentujemy przed organami administracyjnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

 • Sprzedam spółkę

  Kilka lat temu przedsiębiorcy na takie rozwiązanie spoglądali z nieufnością. Obecnie jednak nasza oferta "sprzedam spółkę" jest w pełni bezpieczną transakcją biznesową. Nasze podmioty posiadają pełną osobowość prawną, numery KRS, NIP i REGON. Ponadto wraz z zakupem otrzymują Państwo notarialne potwierdzenie, iż spółka nie jest dłużnikiem żadnego innego podmiotu i nie posiada absolutnie żadnych zaległości finansowych. Rozwiązanie oferowane przez firmę Beger znacznie przyspieszyło dynamikę polskiego rynku kapitałowego.

 • buying property in Poland

  If you want to take advantage of the bank's offer, you need to complete the necessary documents. Buying property in Poland involves a number of processes. If you are looking for an experienced and qualified person to help you complete the documents and then present them to the bank, use my services. I will help you take a loan and get the apartment of your dreams.