Małymi krokami do celu!

 • Dj na wesele Słupsk

  Najlepszy DJ na wesele proponuje swoje fantastyczne usługi właśnie Tobie! Dzięki tej atrakcyjnej ofercie każdy gość wyjdzie z przyjęcia zadowolony. Jeśli chcesz, aby każda uroczystość organizowana przez Ciebie była niezapomniana i pełna wspaniałych wrażeń - zapoznaj się z ofertą tego wyjątkowego wodzireja i skorzystaj z proponowanych usług.

 • księgarnia

  Nasza księgarnia internetowa jest doskonale wyposażona w książki o różnorodnej tematyce. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nieustannie poszerzamy asortyment i dodajemy do niego najnowsze książki i podręczniki najlepszych wydawnictw. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek.

 • Sesja ciążowa

  Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawet po upływie wielu lat cieszyć się najważniejszymi i najpiękniejszymi chwilami w swoim życiu, to doskonałym rozwiązaniem okażą się zdjęcia! Fotograf Katarzyna Hanus dba o to, aby je wykonując zatrzymywać w kadrze nie tylko sytuacje, ale przede wszystkim wypełniające je uczucia i emocje. Jedną z jej specjalności jest sesja ciążowa, w trakcie której dokumentuje najpiękniejszy czas oczekiwania - czas, w którym maleństwo jest najbardziej wyczekiwaną częścią życia rodziców.

 • Skup podręczników

  Wielu czytelników zdaje sobie z pewnością sprawę, jak wiele pieniędzy potrafią pochłonąć książki. To dlatego też, aby pozwolić nieco odpocząć naszej kieszeni, powstał nasz skup podręczników. To miejsce, w którym oferowane egzemplarze podchodzą z drugiej ręki oraz są przy tym po znacznie niższej cenie.

 • Spektakle dla dzieci Bydgoszcz

  Szukasz oferty kulturalnej, w której znajdziesz wydarzenia skierowane do najmłodszych? Skorzystaj z naszej oferty, w której znajdziesz najciekawsze imprezy dla dzieci na terenie województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Spektakle dla dzieci, przedstawienia, koncerty, festiwale i festyny to tylko część z bogatej oferty imprez dla maluchów! Występujemy w Bydgoszczy, Gdańsku i okolicach.