Małymi krokami do celu!

 • Dj na wesele Słupsk

  Najlepszy DJ na wesele proponuje swoje fantastyczne usługi właśnie Tobie! Dzięki tej atrakcyjnej ofercie każdy gość wyjdzie z przyjęcia zadowolony. Jeśli chcesz, aby każda uroczystość organizowana przez Ciebie była niezapomniana i pełna wspaniałych wrażeń - zapoznaj się z ofertą tego wyjątkowego wodzireja i skorzystaj z proponowanych usług.

 • Animacje reklamowe

  Jeśli chcą państwo zaprezentować produkt w nowoczesny sposób, to najlepszym wyjściem są animacje reklamowe, które z chęcią napiszemy, zaprojektujemy i wyprodukujemy. Nasze studio wykonuje filmy, dzięki którym możemy pokazać dany obiekt nie tylko z każdej strony, ale i ukazać całą gamę kolorów, materiałów czy przekrojów.

 • sklep z tapetami

  Specjalizujemy się w działalności handlowej, która zmierza do zapewnienia naszym Klientom dostępu do rozwiązań, które we wspaniały sposób wpłyną na stworzenie aranżacji wnętrz. PlejadaTapet prowadzi sklep z tapetami, w którym znaleźć można największy wybór tych akcesoriów wykończeniowych. Zapewniamy, że u nas znajdziecie materiały idealne do sypialni, pokoju dziecięcego, salonu, kuchni i wielu innych pomieszczeń. Dysponujemy modelami o zróżnicowanej stylistyce, a także najciekawszych kolorach i wzorach.

 • księgarnia

  Nasza księgarnia internetowa jest doskonale wyposażona w książki o różnorodnej tematyce. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nieustannie poszerzamy asortyment i dodajemy do niego najnowsze książki i podręczniki najlepszych wydawnictw. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek.

 • Wynajem sprzętu audiowizualnego

  Chcesz urządzić niezapomniane przyjęcie integracyjne w swojej firmie? Nie ma nic lepszego niż profesjonalnie zaaranżowany seans na świeżym powietrzu - z Kino Chmurka przygotowanie takiego wydarzenia jest możliwe! Oferujemy usługę wynajmu sprzętu audiowizualnego: projektorów, ekranów dmuchanych i ramowych oraz nagłośnienia. Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie!

 • Muzyka chrześcijańska

  Księgarnia katolicka posiada szeroki asortyment różnego rodzaju książek, opracowań biblijnych czy też filmów religijnych. Treści te przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Muzyka chrześcijańska stanowi ważny dział na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam pieśni tematyczne m.in. nieszpory czy też hymny.

 • Sesja ciążowa

  Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawet po upływie wielu lat cieszyć się najważniejszymi i najpiękniejszymi chwilami w swoim życiu, to doskonałym rozwiązaniem okażą się zdjęcia! Fotograf Katarzyna Hanus dba o to, aby je wykonując zatrzymywać w kadrze nie tylko sytuacje, ale przede wszystkim wypełniające je uczucia i emocje. Jedną z jej specjalności jest sesja ciążowa, w trakcie której dokumentuje najpiękniejszy czas oczekiwania - czas, w którym maleństwo jest najbardziej wyczekiwaną częścią życia rodziców.