Małymi krokami do celu!

 • Pizzeria Opole

  Dlaczego Nie to uznana pizzeria i według wielu najlepszy lokal gastronomiczny w Opolu oraz okolicach. Dbamy o to, aby tak o nas mówiono, ponieważ to właśnie klient i jego zdanie jest dla nas najważniejsze. Zapewniamy, że w naszej restauracji używamy wyłącznie najlepszych składników zarówno przygotowując ciasto, jak i jego dopełnienie.

 • Catering firmowy Poznań

  Wybierz nasze usługi i postaw na catering firmowy na najwyższym poziomie. Oferujemy całą gamę produktów żywieniowych z najlepszej jakości składników. Obsługujemy spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe i wiele innych okazji. Do skorzystania z usług zapraszamy przedsiębiorców z Poznania i okolic.

 • pojemniki termiczne na żywność

  Jeżeli prowadzisz restaurację lub piekarnię i dowozisz często dania do Klientów, zainwestuj w doskonałe pojemniki termoizolacyjne, których celem jest ochrona potraw, a także zapewnienie im odpowiedniej izolacji termicznej, aby dojechały do Klienta ciepłe i aromatyczne. Oferujemy ogromny asortyment różnorodnych rozwiązań, w tym najbardziej profesjonalnych do transportowania leków czy które pozwalają na schładzanie przewożonych materiałów. Wszystkie posiadają atesty i są dostosowane do współczesnych wymagań Klientów.

 • Kawy jednorodne

  Duże znaczenie dla smaku naparu ma wybór odpowiednich ziaren. Kawy jednorodne pochodzą z tego samego regionu bądź plantacji. Dostępne są różne gatunki, z których każdy charakteryzuje się wyjątkowym smakiem i aromatem, typowymi dla danej uprawy, np. Etiopia Sidamo, Mexico Maragogype, czy Brazylia Santos.

 • Dystrybutor maszyn do produkcji żywności

  Dystrybuowany przez nas sprzęt gastronomiczny, łączy w sobie funkcjonalność z nowoczesnością. Firma Promatec poleca nowoczesne maszyny do produkcji do produkcji żywności. Wykonane zostały z wysokogatunkowych tworzyw oraz stali nierdzewnej. Bardzo łatwo można utrzymać je w czystości, ponieważ posiadają funkcję automycia. Dozowniki bardzo precyzyjnie odmierzają porcje.

 • krówki reklamowe producent

  Słodki marketing to niedrogi i przyjazny sposób na utrwalenie więzi z klientem. Jako producent krówki reklamowej wiemy to najlepiej. Cukierek zapakowany w papierek z Waszym logiem lub hasłem może być poczęstunkiem w punkcie albo upominkiem do zamówienia. Wierzymy, że słodkości działają lepiej od ulotek!

 • Kapsułki kompatybilne

  Aby sprawnie korzystać z ekspresów, należy posiadać odpowiednie i dopasowane produkty. W naszym sklepie znajduje się szereg artykułów przystosowanych do różnych urządzeń. W ofercie posiadamy kapsułki kompatybilne z takimi systemami jak Dolce Gusto, Nespresso, Lavazza, Caffitaly. Występują one w wielu smakach.

 • Monodesery

  W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego ze słodyczami znajdziesz wiele smacznych wypieków i ciast domowych. W ofercie posiadamy między innymi czekolady, torty okazjonalne czy monodesery, które z pewnością w sposób ciekawy i atrakcyjny wzbogacą Twoją codzienną dietę o niezbędne pyszności.

 • Popping boba

  Tę odmianę mrożonej herbaty część z was pewnie już doskonale zna! Popping boba, zwana inaczej także kawiorem molekularnym, to podstawa popularnego napoju, jakim jest Bubble Tea. Te niewielkie, miękkie kuleczki mogą przybierać dowolny smak, który uwalania się po rozgryzieniu ich delikatnej struktury.

 • Hurtownia mięsna

  W naszej ofercie tradycyjne smaki spotykają się z innowacyjnością. Gwarantujemy jakość naszych produktów, zapewniając przy tym atrakcyjne ceny, dzięki którym nasza hurtownia mięsna to idealny wybór. Dołącz do grona zadowolonych klientów i poczuj różnicę już dziś. Nie czekaj, nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie!