Małymi krokami do celu!

 • Hotel Władysławowo

  Specjalnością naszych hoteli jest przygotowywanie odpowiedniej oferty wypoczynkowej. Co to oznacza dla naszych klientów? To przede wszystkim możliwość przebywania w niezwykłej okolicy - cieszenie się jej naturalnym pięknem oraz urokami. Oprócz atrakcji turystycznych na gości hotelu we Władysławowie czekają również nowoczesne i niezwykle skuteczne zabiegi rehabilitacyjne.

 • Pensjonat w Rowach

  Odpocznij od pracy nad polskim morzem i zasmakuj wieczornego życia. Sprawdź nasz pensjonat w Rowach i wynajmij jeden z dostępnych pokojów, by przenieść się do malowniczej, nadmorskiej mieściny. Poopalaj się na pięknej plaży lub wraz ze wschodem słońca wypłyń na łowy w jednym z dostępnych dla turystów łodzi.

 • weekend dla dwojga Gdańsk

  Dzisiejsze tempo życia jest bardzo szybkie. Niekiedy brakuje w nim czasu na celebrowanie chwil wspólnie z ukochaną osobą. My pomożemy Wam je znaleźć. Zaplanujcie weekend dla Dwojga w Gdańsku! Możecie wybrać nasz hotel na walentynkowy pobyt. Panują tutaj idealne warunki dla par, na spędzenie wspólnie romantycznie kilku dni.

 • Miejsca noclegowe Pobierowo

  Pobierowo to jedna z najpiękniejszych miejscowości nad polskim morzem. To urokliwe i spokojne miejsce, które na pewno spodoba się wszystkich osobom, pragnącym uciec od zgiełku, głośnych dyskotek i hucznych imprez. To właśnie tutaj zlokalizowane są nasze apartamenty, domki letniskowe i pokoje gościnne - wygodne, komfortowe i bogato wyposażone miejsca noclegowe. Nasi goście mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt RTV i AGD, a także miejsce garażowe.

 • Spacer w koronach drzew

  Nic nie wycisza tak jak przebywanie na łonie natury, prawda? Jeśli spływ kajakami oraz spacer w koronach drzew brzmi jak coś właśnie dla ciebie, nie wahaj się skorzystać z naszej oferty. Znajdź najbardziej odpowiadający ci termin na wyjazd, zapisz się i ciesz się aktywnie spędzonym dniem oraz bardzo udanym wypoczynkiem.

 • Hotel spa w Sopocie

  Wyjątkowym prezentem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn będzie pobyt w miejscu, gdzie możesz zrelaksować się w trakcie masażu, kąpieli błotnej czy też w saunie. Hotel spa oferuje Ci wszystkie te atrakcje, a także dużo więcej. Zapraszamy do malowniczego i pięknego Sopotu, który urzeknie Cię swoją architekturą.