Małymi krokami do celu!

 • Sale szkoleniowe Warszawa

  W naszym hotelu znaleźć można nie tylko komfortowe pokoje noclegowe - dysponujemy również pięknymi, klimatyzowanymi salami szkoleniowymi. Wyposażyliśmy je kompleksowo w multimedialny sprzęt do prezentacji oraz systemy nagłośnieniowe. W naszych pomieszczeniach można zorganizować różnorodne kursy, konferencje, a także spotkania biznesowe. Nasz obiekt znajduje się w Warszawie - szczegółowych informacji dotyczących lokalizacji, danych kontaktowych i oferty szukajcie na naszej oficjalnej stronie internetowej.

 • Hotel Władysławowo

  Specjalnością naszych hoteli jest przygotowywanie odpowiedniej oferty wypoczynkowej. Co to oznacza dla naszych klientów? To przede wszystkim możliwość przebywania w niezwykłej okolicy - cieszenie się jej naturalnym pięknem oraz urokami. Oprócz atrakcji turystycznych na gości hotelu we Władysławowie czekają również nowoczesne i niezwykle skuteczne zabiegi rehabilitacyjne.

 • organizacja imprez okolicznościowych

  Planowanie imprez okolicznościowych to niewątpliwie jedno z zadań, którym powinni zająć się wyłącznie specjaliści. Profesjonalna usługa nie należy do zadań prostych. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, gdzie zapoznać można się z szeroką ofertą dworku z okolic Brodnicy - http://www.dworekwapionka.pl/

 • Pensjonat w Rowach

  Odpocznij od pracy nad polskim morzem i zasmakuj wieczornego życia. Sprawdź nasz pensjonat w Rowach i wynajmij jeden z dostępnych pokojów, by przenieść się do malowniczej, nadmorskiej mieściny. Poopalaj się na pięknej plaży lub wraz ze wschodem słońca wypłyń na łowy w jednym z dostępnych dla turystów łodzi.

 • weekend dla dwojga Gdańsk

  Dzisiejsze tempo życia jest bardzo szybkie. Niekiedy brakuje w nim czasu na celebrowanie chwil wspólnie z ukochaną osobą. My pomożemy Wam je znaleźć. Zaplanujcie weekend dla Dwojga w Gdańsku! Możecie wybrać nasz hotel na walentynkowy pobyt. Panują tutaj idealne warunki dla par, na spędzenie wspólnie romantycznie kilku dni.

 • Miejsca noclegowe Pobierowo

  Pobierowo to jedna z najpiękniejszych miejscowości nad polskim morzem. To urokliwe i spokojne miejsce, które na pewno spodoba się wszystkich osobom, pragnącym uciec od zgiełku, głośnych dyskotek i hucznych imprez. To właśnie tutaj zlokalizowane są nasze apartamenty, domki letniskowe i pokoje gościnne - wygodne, komfortowe i bogato wyposażone miejsca noclegowe. Nasi goście mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt RTV i AGD, a także miejsce garażowe.