Małymi krokami do celu!

 • Zespół śląski

  Już od ponad dwudziestu lat Mirek Jędrowski gwarantuje dobrą zabawę na imprezach w Chorzowie i okolicach. Wsparcia obdarzonemu humorem i talentem muzycznym wokaliście udziela zespół śląski. Kapela swoje występy przeplata kabaretowymi przerywnikami oraz dowcipami. Ich entuzjazm sprawia, że babskie combry i karczmy piwne cieszą się wyjątkową popularnością.

 • Stół do piłkarzyków

  Zakupienie różnych gier i akcesoriów do miejsc takich jak puby i bary może okazać się dobrą inwestycją. Stół do piłkarzyków w wersji zarobkowej to ciekawa atrakcja, która wyróżni lokal i przyciągnie klientów. Oczywiście możliwe jest też nabycie produktu do własnego domu, by razem z członkami rodziny poczuć odrobinę futbolowych emocji.

 • Zjeżdżalnie ogrodowe

  Przydomowy ogród to magiczne miejsce. Dzieci potrafią przemienić go w mgnieniu oka w równikową dżungle, ale już w chwilę później ogród staje się statkiem pirackim. Dobrze jest jednak, aby dzieci mogły polegać nie tylko na swojej wspaniałej wyobraźni. Dlatego warto nabyć nasze wspaniałe zjeżdżalnie ogrodowe, huśtawki lub koniku-bujaki. Dzięki tym produktom Państwa dziecko będzie bawiło się w jeszcze ciekawsze zabawy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, o której możecie Państwo poczytać na naszej oficjalnej stronie internetowej.

 • hale namiotowe Warszawa

  Jako doświadczony producent pragniemy dostarczyć naszym Klientom tego wszystkiego, co pozwoli wzmocnić funkcjonalność oraz usprawnić codzienne działania. Wynajem hal namiotowych w naszym wykonaniu jest więc ogromnym wsparciem organizacyjnym. Do Państwa dyspozycji oddajemy doskonale sprawdzone i sprawne technicznie konstrukcje, które mogą spełniać rolę magazynu, pomieszczenia handlowego, usługowego, a nawet socjalnego. Czas ich montażu jest niezwykle krótki. Wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością - także wobec warunków atmosferycznych.