Małymi krokami do celu!

  • Uprawnienia sepowskie

    Wiele urządzeń elektrycznych i ciepłowniczych wymaga odpowiedniej znajomości zasad obsługi oraz BHP. Odbycie specjalistycznego szkolenia SEP kończy się zdobyciem uprawnień sepowskich, dzięki którym możliwa jest obsługa takich urządzeń. Nasze Kursy przeprowadzamy w trzech filarach. Pierwszym z nich jest elektroenergetyka, drugim - ciepło, trzecim - gazy. Podczas wszystkich przygotowujemy kursantów zarówno w formie teoretycznej, jak i praktycznej. Dbamy o to, aby zdobyli oni nie tylko uprawnienia, ale również i umiejętności, które pozwolą bezpiecznie wykonywać swoją codzienną pracę.

  • Delegowanie pracowników do UE

    Prowadzisz firmę i szukasz ludzi do swojego zespołu? Pomocna może okazać się rekrutacja z Ukrainy! Nasza agencja dysponuje bogatą bazą osób gotowych do podjęcia zatrudnienia w polskim przedsiębiorstwie jak również delegowania pracowników zza wschodniej granicy do krajów UE. Zapewniamy również pomoc przy skompletowaniu dokumentów zezwalających na zatrudnienie obcokrajowca.

  • Kursy angielskiego Wrocław

    Nauka jak w USA, profesjonalni nauczyciele i Native Speakerzy, szeroki wybór poziomów i kursów indywidualnych. Tego nie zaoferują Państwu inne szkoły językowe. Wrocław to miasto, w którym jedną z najskuteczniejszych szkół jest Dedalus English. To doskonała oferta zarówno dla młodszych jak i dla starszych. Gwarantujemy sukces.