Małymi krokami do celu!

  • Delegowanie pracowników do UE

    Prowadzisz firmę i szukasz ludzi do swojego zespołu? Pomocna może okazać się rekrutacja z Ukrainy! Nasza agencja dysponuje bogatą bazą osób gotowych do podjęcia zatrudnienia w polskim przedsiębiorstwie jak również delegowania pracowników zza wschodniej granicy do krajów UE. Zapewniamy również pomoc przy skompletowaniu dokumentów zezwalających na zatrudnienie obcokrajowca.

  • Kursy angielskiego Wrocław

    Nauka jak w USA, profesjonalni nauczyciele i Native Speakerzy, szeroki wybór poziomów i kursów indywidualnych. Tego nie zaoferują Państwu inne szkoły językowe. Wrocław to miasto, w którym jedną z najskuteczniejszych szkół jest Dedalus English. To doskonała oferta zarówno dla młodszych jak i dla starszych. Gwarantujemy sukces.

  • Outsourcing pracowniczy

    Outsourcing pracowniczy który oferujemy jest idealny dla osób które poszukują wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której pomożemy Państwu staranny dobór fachowców. Posiadamy grono zadowolonych klientów, z wielu branży. Serdecznie polecamy odwiedzenie naszej strony internetowej https://worksol.pl/pl/outsourcing-pracowniczy-czym-jest-i-na-czym-polega/