Małymi krokami do celu!

 • Tablice led

  Korzystanie z elektroniki w reklamie zewnętrznej, przykuwa uwagę potencjalnych klientów skuteczniej niż zwykłe banery czy plakaty. Dlatego polecamy tablice LED dostępne w LedTechnology, jednego z pierwszych polskich producentów zajmującego się sprzedażą ekranów diodowych. Zamów produkt o szczegółowych parametrach.

 • Wynajem parkietów tanecznych

  Wesela, konferencje, a także nawet przyjęcia urodzinowe wymagają efektownych rozwiązań - dlatego przygotowaliśmy wynajem parkietów tanecznych. Wszystkie dostępne modele wykorzystują technologię LEDową, aby korzystanie z nich nie wiązało się z wysokimi rachunkami za prąd. Produkty można dowolnie zaprogramować, zgodnie z potrzebami.

 • Drukarnia etykiet samoprzylepnych Wrocław

  Poszukujesz materiałów poligraficznych stworzonych przy użyciu nowoczesnych maszyn? Jeśli tak, to jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową firmy Comex z Wrocławia. Właśnie to jest ceniona drukarnia etykiet samoprzylepnych, plakatów, ulotek, wizytówek, katalogów oraz wielu innych tego typu produktów.

 • Nowości muzyczne

  Czy słyszałeś już nowy singiel debiutującej artystki, jaką jest Alessiah? A może interesuje Cię młoda polska scena, której reprezentantki to Sanah czy Lanberry? Koniecznie sprawdź nowości muzyczne, które dla Ciebie przygotowaliśmy - pełne zestawienie dostępne co tydzień na naszej stronie internetowej.

 • Drukarnia Katowice

  Już nie musisz zastanawiać się, skąd szybko i w dobrej cenie weźmiesz katalogi, kalendarze, ulotki czy też eleganckie wizytówki firmowe. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej firmy w Katowicach. Właśnie to jest drukarnia cyfrowa oferująca ekspercka pomoc na praktycznie każdym etapie współpracy. Zapraszamy!

 • Kasetony reklamowe

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z zakresem usług firmy GKR Group. Naszym Klientom oferujemy estetyczne oraz funkcjonalne kasetony reklamowe - jako producent przykładamy ogromną wagę do ich wysokiej jakości oraz zgodności z oczekiwaniami zleceniodawcy. Ponadto wykonujemy także realizacje z dibondu. Czekamy na Państwa zamówienie.

 • Wywiady z gwiazdami

  Agencja fotograficzna zajmuje się dokumentacją wydarzeń medialnych i organizowaniem sesji celebrities. Przeprowadza też wywiady z gwiazdami na potrzeby wydawnictw klasycznych i portali internetowych. Tekstowi rozmowy towarzyszą profesjonalne zdjęcia. Agencja ma na koncie współpracę z aktorami, tancerzami, muzykami i modelami.

 • Worko plecaki

  Sklep online GIFT MORE oferuje worki na plecy idealne na każdą okazję: na uczelnię, do pracy, na wypad z przyjaciółmi na miasto. Każda kobieta kocha, gdy w jej podręcznym sakwojażu jest wiele miejsca do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów. W ten sposób można zachować porządek i mieć pod ręką wszystko, czego potrzeba - klucze, dokumenty, telefon.

 • e-commerce marketing

  W czasach pandemicznych lwia część stacjonarnych punktów handlowych przeniosła swoją działalność do internetu, co sprawiło, że rynek stał się jeszcze bardziej konkurencyjny. Aby skutecznie wyróżnić się wśród innych sklepów, warto zastosować jakościowy e-commerce marketing. Oferujemy współudział w tworzeniu efektywnej strategii promocyjnej, dzięki której zyskasz nowych klientów!