Małymi krokami do celu!

 • Transport międzynarodowy

  Zapewniamy, że każdy magazyn spełni Państwa oczekiwania, dotyczące funkcjonalności i bezpieczeństwa przechowywanych materiałów. Zależy nam, by naszą ofertę cechowały dogodne warunki współpracy, dlatego świadczymy tylko usługi magazynowe w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy! Transport międzynarodowy spedycja logistyka - PartnersPol Group Sp. z o.o.: dystrybucja, import z Chin, kontenery, magazynowanie, outsourcing usług logistycznych, przewozy międzynarodowe, spedycja lotnicza, spedycja morska oraz spedycja lądowa (kolejowa i samochodowa).

 • Opłaty drogowe Węgry

  Przedstawiamy Państwu nowoczesne narzędzie, dzięki podróż przez Węgry minie bezstresowo oraz bezproblemowo. Dzięki urządzeniu Obu One opłaty drogowe są uiszczane automatycznie, proporcjonalnie do przejechanej trasy. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej stronie internetowej firmy SafeFleet.

 • Części do rozruszników

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą między innymi modułów samochodowych oraz takich maszyn jak na przykład alternatory. Oferujemy również części zamienne do rozruszników (między innymi do Opla, BMW oraz Boscha). Polecamy także elementy zamienne do innych aut, jak na przykład do Skody, Fiata oraz Forda.

 • sprzedaż paliw płynnych

  Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertą naszej firmy. Obejmuje ona sprzedaż paliw płynnych, czyli LPG. Oprócz tego wykonywane są instalacje zbiornikowe oraz systemy gazowe. Oprócz tego przedsiębiorstwo oferuje olej opałowy, który zwiększa komfort grzewczy w obiektach usługowych, a także mieszkalnych.

 • Przewozy grupowe Polska

  Nasza firma zajmuje się transferem osób i towarów - w Polsce i na terenach Niemiec, Belgii i Holandii. Prowadzimy przewozy grupowe jak i indywidualne, stąd nasza oferta skierowana jest m.in. do firm. Podejmujemy się również transportów na imprezy okolicznościowe, takie jak np. wesela, przysięgi, zjazdy itp., co umożliwiają nam nasze wygodne i pojemne samochody Renault Traffic oraz Opel Vivaro.

 • Wózki paletowe

  Dostępne w ofercie firmy WIZ Wózki wózki paletowe to urządzenia znajdujące się w każdym magazynie. W każdym pomieszczeniu należy utrzymywać porządek i takie warunki, które w żadnym wypadku nie stanowiłyby zagrożenia dla życia i zdrowia kolejnych użytkowników nic więc dziwnego zatem, że wysokiej klasy producenci mogą liczyć na częste wizyty osób, których praca polega na organizacji funkcjonowania magazynów.

 • Neutralizator rdzy

  Jeśli chcesz, żeby na Twoim samochodzie nie było widać oznak starzenia, to sprawdź oferowany przez nas neutralizator rdzy. Oferowana przez nas emulsja zatrzymuje i neutralizuje proces korodowania, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie dalszych prac lakierniczych. Należy pamiętać, żeby przed użyciem usunąć zabrudzenia, tak żeby dobrze pokryć powierzchnię.

 • Nowa Toyota Auris

  Jeśli lubisz nowinki techniczne, mamy dl Ciebie auto, któremu nie będziesz w stanie się oprzeć. Nasza nowa Toyota Auris to pojazd niezwykle przestronnym, charakteryzujący się niezwykle atrakcyjnym wnętrzem oraz zapierającym dech w piersiach designem. To nowoczesne auto jest wyposażone w napęd hybrydowy i może być skonfigurowane tak, jak sobie wymarzysz.

 • Pompy Parker

  Zajmujemy się sprzedażą sprzęgieł elektromagnetycznych czy mechanicznych, ale również mamy w swojej ofercie pompy Parker w wersji łopatkowej oraz tłoczkowej. Są to urządzenia, które w zależności od wybranego modelu charakteryzują się stałą lub zmienną wydajnością, a także zastosowaniem jednego, dwóch lub trzech elementów w jednym zestawie.

 • Busy Olsztyn Niemcy

  Szukasz sprawdzonego przewoźnika na międzynarodowych trasach? Oferujemy busy z Olsztyna do Niemiec, Holandii i Belgii. Zapewniamy przejazd osób klimatyzowanymi i wygodnymi pojazdami w systemie door-to-door - odbierzemy Cię i dowieziemy pod wskazany adres. Sprawdź listę miast, w których się zatrzymujemy, i dołącz do wybranego kursu.

 • car audio

  Poszukując dobrych rozwiązań dla udoskonalenia jakości dźwięku w Twoim środku lokomocji, warto zajrzeć do naszego sklepu internetowego lub stacjonarnego. Mieścimy się w Warszawie i już od wielu lat sprzedajemy produkty typu car audio kierowcom, którzy pragną odbierać muzykę na najwyższym poziomie. Posiadamy maty wygłuszające, które stanowią świetną izolację przed zewnętrznymi zakłóceniami. Dodatkowo możesz u nas kupić wzmacniacze, subwoofery, głośniki, skrzynie basowe, dystanse czy radia samochodowe.

 • przesyłki ekspresowe

  Przesyłki ekspresowe - to właśnie przedmiot naszej oferty. W swojej pracy stosujemy nowoczesne rozwiązania, które cieszą się zainteresowaniem klientów. Dzięki nam szybko i łatwo możesz nadać przesyłkę, a my zatroszczymy się o jej dostarczenie pod wskazany adres. Zdecyduj się na skorzystanie z naszej oferty - przekonamy Cię, że ekspresowe paczki to nasza specjalność.

 • coach hire krakow

  Reliability and flexibility at great price are the most important advantages of the offer created by KahanTour - a transportation company from Krakow. Coach and bus hire services are available to anyone, who want to travel on local or international routes. Check the full offer and book the date of your journey today!

 • Przyczepy handlowe

  Firma oferuje przyczepy handlowe - takie jak np. gastronomiczne (popularne food trucki), sanitarne czy socjalne. Takie przewoźne lokalne usługowe mogą znaleźć swoje miejsce podczas różnych festiwali czy eventów, gdzie warto zaproponować sprzedaż swoich towarów. Firma wykonuje food trucki na zamówienie, dopasowane do potrzeb klienta.

 • Sprężarki powietrza

  Sprawne, wydajne, niezawodne sprężarki powietrza - w naszej firmie znalazły się wyłącznie takie urządzenia. To sprawia, że możesz nam zaufać i wybrać z naszej oferty sprzęt, który w najwyższym stopniu spełni Twoje oczekiwania. Nasze kompresory są najlepsze na rynku, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów.

 • Parking lotnisko Pyrzowice

  Prowadzimy bezpieczny, chroniony i monitorowany całodobowo parking. Lotnisko Pyrzowice znajduje się w niewielkiej odległości, co gwarantuje czasowe dotarcie na odprawę. Ponadto osobom korzystającym z naszego parkingu zapewniamy bezpłatny transfer nowoczesnym busem na i z lotniska. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 • Tanie przeprowadzki Łódź

  Witamy w naszej firmie. Oferujemy tanie przeprowadzki w Łodzi i okolicach. Niezbędny sprzęt (winy, wózki, pasy, folie bąbelkowe) pozwoli nam bezpiecznie i sprawnie przewieźć Państwa meble i wyposażenie pod nowy adres. Zajmujemy się również transportem sprzętów do biur i magazynów. Cenę usługi ustalamy od razu.

 • Kartony fasonowe

  Z tektur 3- i 5-warstwowych, w kolorze szarym lub białym, z możliwością kolorowego nadruku w dowolnym kolorze. Takie proponujemy kartony fasonowe, które mogą stać się wspaniałym opakowaniem czy też odpowiednim zabezpieczeniem - zobacz naszą kompleksową ofertę i przekonaj się, że nie musisz już dalej szukać.