Małymi krokami do celu!

 • Kancelaria adwokacka

  Mecenas Draga-Buchta prowadzi kancelarię adwokacką na terenie Katowic, której usługi obejmują m.in. dochodzenie praw do odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, czy też straty finansowe. Adwokat zajmuje się także udzielaniem porad z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, cywilnego, czy też nieruchomości.

 • Windykacja Gdańsk

  Aby odzyskać należności, możesz skorzystać z dochodzenia roszczeń na drodze przymusu w postaci windykacji. Nasza gdańska kancelaria adwokacka zajmuje się ponadto sprawami odszkodowawczymi, reprezentowaniem podmiotów indywidualnych i biznesowych podczas negocjacji, a także w trakcie postępowań. Udzielamy porad prawnym w zakresie kodeksu cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, nieruchomościowego, upadłościowego, rodzinnego czy też prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Przygotowujemy niezbędną dokumentację procesową.

 • Radca prawny

  Zajmujemy się działaniami na rzecz Klientów oraz przedsiębiorców, oferując świadczenia z dziedzin o charakterze karnym, cywilnym, gospodarczym, spółek handlowych, autorskim, rodzinnym i opiekuńczym oraz administracyjnym. Nasz krakowski radca prawny z kancelarii Mróz-Krysta umożliwia korzystanie z takich usług, jak np. stała obsługa firm, organizacja szkoleń branżowych, udzielanie porad, reprezentowanie przed organami, instytucjami i sądami, a także prowadzenie spraw o odszkodowania, pomoc w kwestiach związanych z windykacją należności oraz sporządzaniem opinii.

 • Adwokat sprawy rozwodowe

  Jeżeli masz jakikolwiek problem z prawem, niezależnie od tego czy jesteś klientem prywatnym, czy może reprezentujesz przedsiębiorstwo, kancelaria adwokacka w Warszawie czeka na Ciebie. Świadczymy fachowe usługi każdemu, kto pragnie rozwiązać spór i wydobyć się z problemu, a specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa jak sprawy rozwodowe, karne, cywilne czy też rodzinne.

 • Adwokat kościelny

  Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w prawie kanonicznym, a w szczególności w zagadnieniach z obszaru sakramentu małżeństwa. Adwokat kościelny jest uprawniony do prowadzenia spraw przed sądami i trybunałami katolickimi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej oraz do współpracy.

 • Zakład kamieniarski

  Zakład Kamieniarski Signia specjalizuje się w nowoczesnej obróbce kamienia naturalnego na potrzeby branży budowlanej oraz dekoracji wnętrz. Wykonujemy płyty elewacyjne, a także tarasy, cokoły czy elementy małej architektury z granitu, marmuru oraz kwarcytu. Proponujemy także wyjątkowe schody z kamienia, które nadadzą wyjątkowy, luksusowy charakter każdemu wnętrzu i zapewnią ekskluzywne urozmaicenie wystroju w stylu klasycznym czy nowoczesnym. Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość oferowanych materiałów.

 • Podział majątku Lublin

  Po śmierci bliskiego zawsze przychodzi czas na podział majątku. Lublin oraz nasza kancelaria, która się w nim znajduje, zaprasza osoby, które chcą otrzymać rad na temat otrzymania uczciwej części spadku po nieboszczyku. Nasza siedziba jest zawsze otwarta na Klientów, a w razie pytań na temat prawa służymy pomocą.

 • Techniczne zabezpieczanie obiektów

  To, co charakteryzuje naszą firmę to brak powtarzalności schematów systemy ochrony. Techniczne zabezpieczanie obiektów, które proponujemy to usługa przygotowana indywidualnie dla naszych klientów z uwzględnieniem jego potrzeb oraz oczekiwań. Proponowane przez nas rozwiązanie pomaga w zredukowaniu kosztów ochrony budynku.

 • Alimenty

  W naszym biurze w Bydgoszczy uzyskasz pomoc w różnych dziedzinach legislacyjnych dotyczących osób fizycznych. Zajmujemy się zagadnieniami natury rodzinnej i opiekuńczej, takimi jak np. alimenty. Najpierw zapoznajemy się ze stanem faktycznym każdej sprawy, działając zgodnie ze standardami etycznymi naszego zawodu. Następnie adwokat Magdalena Baturo-Wilk pomoże w zebraniu potrzebnej dokumentacji, sporządzi pozew i wniesie go do sądu. Mogą też Państwo liczyć na naszą reprezentację przed pierwszą instancją.