Małymi krokami do celu!

 • Kancelaria adwokacka

  Mecenas Draga-Buchta prowadzi kancelarię adwokacką na terenie Katowic, której usługi obejmują m.in. dochodzenie praw do odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, czy też straty finansowe. Adwokat zajmuje się także udzielaniem porad z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, cywilnego, czy też nieruchomości.

 • Windykacja Gdańsk

  Aby odzyskać należności, możesz skorzystać z dochodzenia roszczeń na drodze przymusu w postaci windykacji. Nasza gdańska kancelaria adwokacka zajmuje się ponadto sprawami odszkodowawczymi, reprezentowaniem podmiotów indywidualnych i biznesowych podczas negocjacji, a także w trakcie postępowań. Udzielamy porad prawnym w zakresie kodeksu cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, nieruchomościowego, upadłościowego, rodzinnego czy też prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Przygotowujemy niezbędną dokumentację procesową.

 • Radca prawny

  Zajmujemy się działaniami na rzecz Klientów oraz przedsiębiorców, oferując świadczenia z dziedzin o charakterze karnym, cywilnym, gospodarczym, spółek handlowych, autorskim, rodzinnym i opiekuńczym oraz administracyjnym. Nasz krakowski radca prawny z kancelarii Mróz-Krysta umożliwia korzystanie z takich usług, jak np. stała obsługa firm, organizacja szkoleń branżowych, udzielanie porad, reprezentowanie przed organami, instytucjami i sądami, a także prowadzenie spraw o odszkodowania, pomoc w kwestiach związanych z windykacją należności oraz sporządzaniem opinii.

 • Zakład kamieniarski

  Zakład Kamieniarski Signia specjalizuje się w nowoczesnej obróbce kamienia naturalnego na potrzeby branży budowlanej oraz dekoracji wnętrz. Wykonujemy płyty elewacyjne, a także tarasy, cokoły czy elementy małej architektury z granitu, marmuru oraz kwarcytu. Proponujemy także wyjątkowe schody z kamienia, które nadadzą wyjątkowy, luksusowy charakter każdemu wnętrzu i zapewnią ekskluzywne urozmaicenie wystroju w stylu klasycznym czy nowoczesnym. Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość oferowanych materiałów.

 • Podział majątku Lublin

  Po śmierci bliskiego zawsze przychodzi czas na podział majątku. Lublin oraz nasza kancelaria, która się w nim znajduje, zaprasza osoby, które chcą otrzymać rad na temat otrzymania uczciwej części spadku po nieboszczyku. Nasza siedziba jest zawsze otwarta na Klientów, a w razie pytań na temat prawa służymy pomocą.

 • Techniczne zabezpieczanie obiektów

  To, co charakteryzuje naszą firmę to brak powtarzalności schematów systemy ochrony. Techniczne zabezpieczanie obiektów, które proponujemy to usługa przygotowana indywidualnie dla naszych klientów z uwzględnieniem jego potrzeb oraz oczekiwań. Proponowane przez nas rozwiązanie pomaga w zredukowaniu kosztów ochrony budynku.

 • Alimenty

  W naszym biurze w Bydgoszczy uzyskasz pomoc w różnych dziedzinach legislacyjnych dotyczących osób fizycznych. Zajmujemy się zagadnieniami natury rodzinnej i opiekuńczej, takimi jak np. alimenty. Najpierw zapoznajemy się ze stanem faktycznym każdej sprawy, działając zgodnie ze standardami etycznymi naszego zawodu. Następnie adwokat Magdalena Baturo-Wilk pomoże w zebraniu potrzebnej dokumentacji, sporządzi pozew i wniesie go do sądu. Mogą też Państwo liczyć na naszą reprezentację przed pierwszą instancją.

 • Kancelaria notarialna

  W przypadku transakcji związanej z zakupem oraz sprzedażą nieruchomości lub przedmiotu ruchomego, warto skorzystać z porady specjalisty w zakresie sporządzenia zgodnej z prawem umowy. Nasza kancelaria świadczy tego typu usługi. Tego rodzaju akty, sygnowane pieczęcią oraz podpisami obu stron transakcji mają charakter urzędowy i ostateczny. Ponadto, zajmujemy się także przygotowywaniem umów małżeńskich i przedmałżeńskich czy dokumentacji dotyczącej podziału majątkowego spadku.

 • Dezynfekcja mieszkania

  Nasza firma zajmuje się sprzątaniem różnorodnych przestrzeni po zgonach. Realizowana przez nas dezynfekcja mieszkania obejmuje pomieszczenia, w których nastąpił rozkład ciała lub doszło do innego zdarzenia. Dekontaminacja domu obejmuje usuwanie wszelkich śladów biologicznych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzi.