Małymi krokami do celu!

 • Kancelaria adwokacka

  Mecenas Draga-Buchta prowadzi kancelarię adwokacką na terenie Katowic, której usługi obejmują m.in. dochodzenie praw do odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, czy też straty finansowe. Adwokat zajmuje się także udzielaniem porad z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, cywilnego, czy też nieruchomości.

 • Windykacja Gdańsk

  Aby odzyskać należności, możesz skorzystać z dochodzenia roszczeń na drodze przymusu w postaci windykacji. Nasza gdańska kancelaria adwokacka zajmuje się ponadto sprawami odszkodowawczymi, reprezentowaniem podmiotów indywidualnych i biznesowych podczas negocjacji, a także w trakcie postępowań. Udzielamy porad prawnym w zakresie kodeksu cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, nieruchomościowego, upadłościowego, rodzinnego czy też prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Przygotowujemy niezbędną dokumentację procesową.

 • Porady prawne

  Zajmuję się prowadzeniem spraw z zakresu kodeksu rodzinnego, karnego i cywilnego. Bronię moich Klientów, także tych nieletnich, we wszystkich rodzajach postępowań. Uczestniczę w czynnościach związanych z ich zatrzymaniem przez Policję lub inne upoważnione do tego organy władzy. Sporządzam także przedsądowe wezwania do zapłaty i reprezentuję strony w postępowaniach egzekucyjnych oraz przed sądami penitencjarnymi. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska w Lęborku oferuje porady prawne od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania godziny spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 • Zwalczanie gryzoni

  Zwalczanie gryzoni to poważny problem, z którym boryka się wielu mieszkańców wsi i miast w Polsce. Dobrze wykonana deratyzacja cechuje się przede wszystkim wysoką skutecznością, a także wykorzystywaniem metod bezpiecznych dla zdrowia ludzi. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dziś. Zapraszamy!

 • Radca prawny

  Zajmujemy się działaniami na rzecz Klientów oraz przedsiębiorców, oferując świadczenia z dziedzin o charakterze karnym, cywilnym, gospodarczym, spółek handlowych, autorskim, rodzinnym i opiekuńczym oraz administracyjnym. Nasz krakowski radca prawny z kancelarii Mróz-Krysta umożliwia korzystanie z takich usług, jak np. stała obsługa firm, organizacja szkoleń branżowych, udzielanie porad, reprezentowanie przed organami, instytucjami i sądami, a także prowadzenie spraw o odszkodowania, pomoc w kwestiach związanych z windykacją należności oraz sporządzaniem opinii.

 • Gabloty reklamowe jednoskrzydłowe otwierane na bok

  Jeżeli tym czego szukasz jest firma oferująca gabloty ogłoszeniowe, jednak zależy Ci na najwyższej jakości, przy zachowaniu umiarkowanej ceny - nasza strona internetowa to miejsce w sam raz dla Ciebie. Z pewnością znajdziesz tu witryny reklamowe jednoskrzydłowe otwierane na bok, które spełnią przyjęte przez Ciebie kryteria. Czekamy na Twoje zamówienie.

 • Adwokat sprawy rozwodowe

  Jeżeli masz jakikolwiek problem z prawem, niezależnie od tego czy jesteś klientem prywatnym, czy może reprezentujesz przedsiębiorstwo, kancelaria adwokacka w Warszawie czeka na Ciebie. Świadczymy fachowe usługi każdemu, kto pragnie rozwiązać spór i wydobyć się z problemu, a specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa jak sprawy rozwodowe, karne, cywilne czy też rodzinne.

 • Kancelaria adwokacka

  Poszukujesz w Lublinie Kancelarii, która swoją dyspozycyjnością byłaby w stanie wesprzeć działanie Twojej firmy? Adwokat specjalizujący się w prawie pracy pomoże właściwie przygotować umowy cywilnoprawne, wewnętrzne regulaminy oraz wszelkie działania związane z życiem przedsiębiorstwa. Pomoże też w rozstrzygnięciu sporów.