Małymi krokami do celu!

 • Windykacja Gdańsk

  Aby odzyskać należności, możesz skorzystać z dochodzenia roszczeń na drodze przymusu w postaci windykacji. Nasza gdańska kancelaria adwokacka zajmuje się ponadto sprawami odszkodowawczymi, reprezentowaniem podmiotów indywidualnych i biznesowych podczas negocjacji, a także w trakcie postępowań. Udzielamy porad prawnym w zakresie kodeksu cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, nieruchomościowego, upadłościowego, rodzinnego czy też prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Przygotowujemy niezbędną dokumentację procesową.

 • Radca prawny

  Zajmujemy się działaniami na rzecz Klientów oraz przedsiębiorców, oferując świadczenia z dziedzin o charakterze karnym, cywilnym, gospodarczym, spółek handlowych, autorskim, rodzinnym i opiekuńczym oraz administracyjnym. Nasz krakowski radca prawny z kancelarii Mróz-Krysta umożliwia korzystanie z takich usług, jak np. stała obsługa firm, organizacja szkoleń branżowych, udzielanie porad, reprezentowanie przed organami, instytucjami i sądami, a także prowadzenie spraw o odszkodowania, pomoc w kwestiach związanych z windykacją należności oraz sporządzaniem opinii.

 • Podział majątku Lublin

  Po śmierci bliskiego zawsze przychodzi czas na podział majątku. Lublin oraz nasza kancelaria, która się w nim znajduje, zaprasza osoby, które chcą otrzymać rad na temat otrzymania uczciwej części spadku po nieboszczyku. Nasza siedziba jest zawsze otwarta na Klientów, a w razie pytań na temat prawa służymy pomocą.

 • Techniczne zabezpieczanie obiektów

  To, co charakteryzuje naszą firmę to brak powtarzalności schematów systemy ochrony. Techniczne zabezpieczanie obiektów, które proponujemy to usługa przygotowana indywidualnie dla naszych klientów z uwzględnieniem jego potrzeb oraz oczekiwań. Proponowane przez nas rozwiązanie pomaga w zredukowaniu kosztów ochrony budynku.

 • Pomoc przy odszkodowaniach

  Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach związanych z wypadkami komunikacyjnymi, których skutkiem była śmierć lub ciężki uszczerbek na zdrowiu. Oferujemy pomoc przy odszkodowaniach - nie tylko w formie reprezentacji przed sądem, lecz również podczas ubieganie się o rentę lub inne świadczenia z ZUS lub agencji ubezpieczeniowych.