Małymi krokami do celu!

 • Pogotowie laktacyjne

  Tak zwany okres noworodkowy jest szczególnie ważny w życiu naszego maleństwa, gdyż jest on adaptacją małego organizmu do otaczającego go środowiska. Ważne, aby już od pierwszych dni życia maluszka, przystosować go do karmienia piersią, co znacznie ułatwi wykonywanie tej czynności w przyszłości. Pogotowie laktacyjne szkoły rodzenia Świadome Macierzyństwo powstało aby pomagać wszystkim młodym mamom w problemach z karmieniem swoich dzieci. Nauczymy Cię jak prawidłowo przystawiać malucha do piersi, a także jak odpowiednio dostosować dietę.

 • Rodeo byk

  Jesteśmy producentami sportowo-rekreacyjnych zabawek dmuchanych. W ofercie mamy zamki do skakania, mega piłkarzyki oraz ring Gladiatora. Godny polecenia jest również rodeo byk, który świetnie sprawdza się między innymi na firmowych imprezach integracyjnych. Wygrywa ten, kto poskromi rozzłoszczone zwierzę i dłużej się na nim utrzyma!

 • Ośrodek opiekuńczy dla osób starszych

  Jeśli szukają Państwo dobrego prywatnego domu opieki nad osobami starszymi to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz dom spokojnej starości to zielone lasy i parki które świetnie oddziałują zarówno na umysł, jak i ciało naszych pensjonariuszy. Nasz prywatny dom opieki to spokój, cisza, dobre towarzystwo, opieka medyczna, smaczne wyżywienie i wiele innych pozytywnych rzeczy. Zapraszamy.

 • Wózki dziecięce

  Nasza firma to doskonały producent dziecięcych wózków najwyższej jakości. W ofercie przygotowanej z myślą o najmłodszych znaleźć można wózki spacerowe, markowe i przede wszystkim tanie wózki dziecięce oraz wiele więcej. Zachęcamy do wstępnej oceny naszej oferty na stronie www oraz kontaktu z naszymi pracownikami.

 • przedszkole niepubliczne

  Jest takie miejsce pod Warszawą, w którym każde dziecko jest zadbane i do którego przychodzi z uśmiechem na twarzy - takie właśnie jest przedszkole niepubliczne. Na każdego malucha czeka tam moc zabaw, a także dopasowane do jego potrzeb oraz możliwości ciekawe zajęcie dodatkowe. Poznaj Przedszkole Jabłonna na co dzień - wejdź!

 • przedszkole dwujęzyczne ursus

  Placówka świadczy usługi opiekuńcze oraz edukacyjne dla kilkulatków. Przedszkole dwujęzyczne oferuje zajęcia po polsku i angielsku, dla wszystkich dzieci. Maluchy w naturalny sposób przyswajają sobie słownictwo i wyrabiają kompetencje komunikacyjne. Personel jest odpowiednio wykwalifikowany, sympatyczny i cierpliwy.

 • Nauka języka niemieckiego

  Prowadzimy intensywne kursy dla naszych uczestników. Nauka języka niemieckiego w naszej szkole w Warszawie odbywa się w grupach. Proponujemy zajęcia dostosowane do zainteresowań i możliwości poznawczych dzieci w wieku 9-12 lat oraz 13-15 lat, a także młodzieży szkolnej i maturzystów. Organizujemy również szkolenia dla dorosłych, w tym odrębne zajęcia dla biznesu. Program i harmonogram zajęć nastawiony jest na poznanie obcej mowy oraz do swobodnego posługiwania się w mowie i piśmie. Umożliwiamy zapisy online!

 • Żłobek montessori Warszawa

  Najmniejsze pociechy muszą mieć zapewnioną odpowiednią opiekę, gdy rodzice pracują. Warszawski żłobek Montessori to przede wszystkim bezpieczne dzieci pod okiem wykfalifikowanych pedagogów z pasją do swojego zawodu. Maleństwa w naszej placówce są pod stałą opieką, a rodzice mogą czuć spokój i zaufać, że ich maluch jest w dobrych rękach.

 • Zabawki sensoryczne dla niemowląt

  Okazuje się, że można się uczyć poprzez zabawkę. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy specjalną ofertę pełną edukacyjnych artykułów dla maluszków. Znajdziesz tutaj zabawki sensoryczne dla niemowląt, które ułatwią dziecku poznawanie otaczającego go świata. Do zaproponowania mamy m.in. piramidę edukacyjną, drewniany sorter czy silikonowe kubeczki do zabawy.

 • Buty zimowe dziecięce

  Nadejście niskich temperatur to doskonała okazja do tego, aby zakupić buty zimowe dziecięce. To właśnie one będą gwarancją komfortu w chłodne dni. Dodatkowo produkty znajdujące się w naszej ofercie są bardzo estetyczne wizualnie i spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.