Małymi krokami do celu!

 • Pogotowie laktacyjne

  Tak zwany okres noworodkowy jest szczególnie ważny w życiu naszego maleństwa, gdyż jest on adaptacją małego organizmu do otaczającego go środowiska. Ważne, aby już od pierwszych dni życia maluszka, przystosować go do karmienia piersią, co znacznie ułatwi wykonywanie tej czynności w przyszłości. Pogotowie laktacyjne szkoły rodzenia Świadome Macierzyństwo powstało aby pomagać wszystkim młodym mamom w problemach z karmieniem swoich dzieci. Nauczymy Cię jak prawidłowo przystawiać malucha do piersi, a także jak odpowiednio dostosować dietę.

 • Rodeo byk

  Jesteśmy producentami sportowo-rekreacyjnych zabawek dmuchanych. W ofercie mamy zamki do skakania, mega piłkarzyki oraz ring Gladiatora. Godny polecenia jest również rodeo byk, który świetnie sprawdza się między innymi na firmowych imprezach integracyjnych. Wygrywa ten, kto poskromi rozzłoszczone zwierzę i dłużej się na nim utrzyma!

 • Przedszkola niepubliczne Warszawa

  Wymagania rodziców odnośnie placówek edukacyjnych dla najmłodszych rosną, dlatego prześcigają się one w urozmaicaniu swoich ofert i wzbogacaniu ich o rozmaite dodatkowe zajęcia. Z pomocą naszej wyszukiwarki dowiedzą się Państwo, co swoim wychowankom oferują przedszkola niepubliczne i państwowe na ternie Warszawy.

 • bawełna organiczna

  Nasz sklep internetowy oferuje Państwu ubranka dla niemowlaków i noworodków wykonane z delikatnych tkanin. Bawełna organiczna i wełna merynosów to materiały, które nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka,a jednocześnie umożliwiają automatyczne pranie odzieży w nawet wysokich temperaturach. To wygoda nie tylko dla malucha, ale i dla rodziców.

 • Pościel do łóżeczka

  Zależy Wam na tym, by zapewnić swojemu dziecko komfortowy i bardzo przyjemny sen? Nasza pościel do łóżeczka, jaką oferujemy w asortymencie firmy Yosoy to przytulne kołderki i poszewki, dzięki którym Wasz syn lub córka w cieple i spokoju będą mogli wypoczywać zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziecie też liczne torty pieluszkowe, zabawki czy wyprawki. Nie zwlekajcie i zadbajcie o komfort pociechy już dziś.

 • Maty podłogowe online

  W naszym sklepie polecamy mięciutkie maty dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Leżąc na takim podłożu niemowlak może ćwiczyć koordynację ruchową, poznawać swoje ciało i spoglądać na świat z innej perspektywy. Produkt wykończony jest miękkim i izolującym wypełnieniem. Można używać go na podłodze, bez obaw, że dziecku będzie twardo lub że zmarznie.