Małymi krokami do celu!

 • Pogotowie laktacyjne

  Tak zwany okres noworodkowy jest szczególnie ważny w życiu naszego maleństwa, gdyż jest on adaptacją małego organizmu do otaczającego go środowiska. Ważne, aby już od pierwszych dni życia maluszka, przystosować go do karmienia piersią, co znacznie ułatwi wykonywanie tej czynności w przyszłości. Pogotowie laktacyjne szkoły rodzenia Świadome Macierzyństwo powstało aby pomagać wszystkim młodym mamom w problemach z karmieniem swoich dzieci. Nauczymy Cię jak prawidłowo przystawiać malucha do piersi, a także jak odpowiednio dostosować dietę.

 • Rodeo byk

  Jesteśmy producentami sportowo-rekreacyjnych zabawek dmuchanych. W ofercie mamy zamki do skakania, mega piłkarzyki oraz ring Gladiatora. Godny polecenia jest również rodeo byk, który świetnie sprawdza się między innymi na firmowych imprezach integracyjnych. Wygrywa ten, kto poskromi rozzłoszczone zwierzę i dłużej się na nim utrzyma!

 • przedszkole niepubliczne

  Jest takie miejsce pod Warszawą, w którym każde dziecko jest zadbane i do którego przychodzi z uśmiechem na twarzy - takie właśnie jest przedszkole niepubliczne. Na każdego malucha czeka tam moc zabaw, a także dopasowane do jego potrzeb oraz możliwości ciekawe zajęcie dodatkowe. Poznaj Przedszkole Jabłonna na co dzień - wejdź!

 • przedszkole dwujęzyczne ursus

  Placówka świadczy usługi opiekuńcze oraz edukacyjne dla kilkulatków. Przedszkole dwujęzyczne oferuje zajęcia po polsku i angielsku, dla wszystkich dzieci. Maluchy w naturalny sposób przyswajają sobie słownictwo i wyrabiają kompetencje komunikacyjne. Personel jest odpowiednio wykwalifikowany, sympatyczny i cierpliwy.

 • Żłobek montessori Warszawa

  Najmniejsze pociechy muszą mieć zapewnioną odpowiednią opiekę, gdy rodzice pracują. Warszawski żłobek Montessori to przede wszystkim bezpieczne dzieci pod okiem wykfalifikowanych pedagogów z pasją do swojego zawodu. Maleństwa w naszej placówce są pod stałą opieką, a rodzice mogą czuć spokój i zaufać, że ich maluch jest w dobrych rękach.

 • Zabawki sensoryczne dla niemowląt

  Okazuje się, że można się uczyć poprzez zabawkę. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy specjalną ofertę pełną edukacyjnych artykułów dla maluszków. Znajdziesz tutaj zabawki sensoryczne dla niemowląt, które ułatwią dziecku poznawanie otaczającego go świata. Do zaproponowania mamy m.in. piramidę edukacyjną, drewniany sorter czy silikonowe kubeczki do zabawy.

 • Buty zimowe dziecięce

  Nadejście niskich temperatur to doskonała okazja do tego, aby zakupić buty zimowe dziecięce. To właśnie one będą gwarancją komfortu w chłodne dni. Dodatkowo produkty znajdujące się w naszej ofercie są bardzo estetyczne wizualnie i spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Wypożyczalnia dmuchanych zamków

  Poszukujecie niezapomnianej atrakcji, która na długo zostanie w pamięci Waszych pociech? Wypożyczalnia dmuchanych zamków to idealne rozwiązanie na każdą okazję - od urodzin po pikniki rodzinne! Oferujemy szeroki wybór produktów, które nie tylko są bezpieczne, ale również kolorowe i przyciągają uwagę najmłodszych.

 • wkładka do spacerówki

  To przede wszystkim komfort i wygoda dla malucha podczas codziennych spacerów. Wkładka do spacerówki dla niemowlaka wyposażona jest w specjalną poduszkę oraz pasy zabezpieczające. Nasza oferta to także szeroki wybór wśród kolorowych wzorów i kwiecistych motywów tego niezbędnego produktu do wózka dziecięcego.

 • Mobilne planetarium w szkole

  Ogarnij kosmos i spraw, żeby nauka była fascynującą przygodą! Mobilne planetarium w szkole to przedsięwzięcie, które w niepowtarzalny sposób przemieni biologiczne czy techniczne sale na prawdziwe centrum kosmicznej edukacji. Projekcje gwiezdnych nebul i odległych galaktyk, prezentowane w imponującej jakości, pomagają spojrzeć na wszechświat w całkiem nowy i ekscytujący sposób. Dzięki temu, nawet najtrudniejsze zagadnienia astronomii stają się zrozumiałe i dostępne dla uczniów na różnym poziomie edukacyjnym.