Małymi krokami do celu!

 • Pogotowie laktacyjne

  Tak zwany okres noworodkowy jest szczególnie ważny w życiu naszego maleństwa, gdyż jest on adaptacją małego organizmu do otaczającego go środowiska. Ważne, aby już od pierwszych dni życia maluszka, przystosować go do karmienia piersią, co znacznie ułatwi wykonywanie tej czynności w przyszłości. Pogotowie laktacyjne szkoły rodzenia Świadome Macierzyństwo powstało aby pomagać wszystkim młodym mamom w problemach z karmieniem swoich dzieci. Nauczymy Cię jak prawidłowo przystawiać malucha do piersi, a także jak odpowiednio dostosować dietę.

 • Rodeo byk

  Jesteśmy producentami sportowo-rekreacyjnych zabawek dmuchanych. W ofercie mamy zamki do skakania, mega piłkarzyki oraz ring Gladiatora. Godny polecenia jest również rodeo byk, który świetnie sprawdza się między innymi na firmowych imprezach integracyjnych. Wygrywa ten, kto poskromi rozzłoszczone zwierzę i dłużej się na nim utrzyma!

 • Ośrodek opiekuńczy dla osób starszych

  Jeśli szukają Państwo dobrego prywatnego domu opieki nad osobami starszymi to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz dom spokojnej starości to zielone lasy i parki które świetnie oddziałują zarówno na umysł, jak i ciało naszych pensjonariuszy. Nasz prywatny dom opieki to spokój, cisza, dobre towarzystwo, opieka medyczna, smaczne wyżywienie i wiele innych pozytywnych rzeczy. Zapraszamy.

 • zabawki dla dzieci

  Masz małą córeczkę lub kilkuletniego synka i zbliżają się ich urodziny? Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć idealne zabawki dla dzieci w wielu odsłonach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Mamy wiele gier planszowych, lalki, klocki Lego, wózki dla lalek 3 w 1 i wiele innych.

 • Wózki dziecięce

  Nasza firma to doskonały producent dziecięcych wózków najwyższej jakości. W ofercie przygotowanej z myślą o najmłodszych znaleźć można wózki spacerowe, markowe i przede wszystkim tanie wózki dziecięce oraz wiele więcej. Zachęcamy do wstępnej oceny naszej oferty na stronie www oraz kontaktu z naszymi pracownikami.